Kurse deri në 90 % në qytetin tënd

Akses ekskluziv tek ofertat më të mira për SPA,
Restorante,Kinema,Klube Sportive,Dyqane etj...

Qyteti:
Emaili:
 

Disa nga partnerët tanë :

Plotėsoni tė dhėnat tuaja pėr tė krijuar llogarinė nė 123
Emėr i Plotė:
Email
Fjalėkalim
 

Ju rezultoni i regjistruar mė parė. Vendosni fjalėkalimin mė poshtė.

 

Qyteti juaj mė i lirė...

 • Si funksionon?

 • Oferta te Kaluara

 • Njoftohu me e-mail cdo dite

  E-maili                   Qyteti
Mos humbisni mė asnjė ofertė ,regjistrohuni tani, ėshtė falas !

123 ėshtė mėnyra mė e lehtė pėr tė pėrfituar ulje marramėndėse cmimesh

                                  Email :       OSE

Shuma: 600 Lek

Ulje Cmimi 50 %

Ti Kursen Lek600

Kjo oferte ka mbaruar!

5 Kupone tė porositura!

Oferte e Kaluar:Krijoni skuadrėn tuaj dhe luani volejboll plazhi (beach volley) te “National Sport Park”, 600L ora nė vend tė 1200L

Krijoni skuadrėn tuaj dhe luani volejboll plazhi (beach volley) te “National Sport Park”, 600L ora nė vend tė 1200L
1400 L
Shiko

Piling me acid glikolik

(- 53%)

1400 L
Shiko

Paisja pėr patate tė skuq..

(- 58%)

2500 L
Shiko

Karta qė ju mbron nga duh..

(- 55%)

9100 L
Shiko

Pena qė zhduk rrudhat

(- 39%)

6500 L
Shiko

Seti i thikave Perfect Bl..

(- 35%)

3100 L
Shiko

Masazhuesi prej gėzofi pė..

(- 51%)

2800 L
Shiko

Pastrim fytyre + trajtim ..

(- 53%)

1590 L
Shiko

Mė pak stres mė shumė per..

(- 31%)

2000 L
Shiko

Trajtim lifting i fytyrės..

(- 50%)

1400 L
Shiko

Tigani nė forme zemre

(- 36%)

700 L
Shiko

Bėhu 5 centimetra mė i/e g..

(- 50%)

1200 L
Shiko

Organizator stolish dhe a..

(- 40%)

3640 L
Shiko

Trajnuesi universal nė ku..

(- 39%)

28000 L
Shiko

Set Zviceran i cilėsisė s..

(- 50%)

200 L
Shiko

Kapse pėr rripat e gjokso..

(- 67%)

 • Krijoni skuadrėn tuaj dhe luani volejboll plazhi (beach volley) te “National Sport Park”, 600L ora nė vend tė 1200L 

  Keni pritur plazhin pėr tė bėrė njė lojė volejbolli por ju duket se Durrėsi ėshtė shumė larg? Apo ndoshta keni menduar se duhet tė prisni pushimet pėr tė mbledhur tė gjithė shoqėrinė dhe pėr tė bėrė “njė lojė siē duhet”? Ja qė ne ju themi se nuk keni pse tė prisni aq gjatė pėr tė shijuar njė lojė volejboll plazhi me miqtė, teksa mjafton thjesht tė keni dėshirėn e mirė.
   
  Me kėtė mendim nė kokė ju drejtojmė tek “National Sport Park”, parku mė i madh sportiv nė kryeqytet qė ka dy fusha pėr volejboll plazhi dhe qė ju ofron mundėsinė pėr t'i pėrdorur ato bashkė me tė gjithė shoqėrinė tuaj. Oferta pėrfshin mundėsinė pėr tė luajtur nė njė nga fushat, pėr njė orė, ndėrsa ka njė kapacitet pėr 12 persona, duke ju bėrė qė tė mos ngurroni pėr tė thirrur kėdo qė dėshironi.
   
  E nėse ju thonė se volejbolli nuk bėn, mund t'u jepni disa arsye pse tė luash volejboll ėshtė e mirė pėr shėndetin, pasi vė nė lėvizje gjithė muskujt dhe bėn mirė edhe pėr zemrėn. Ndoshta s'do tė ishte keq tė ngacmonit pak edhe miqtė mbipeshė, pėr t'i bėrė qė tė humbasin ca kile, ndėrsa luajnė nė njė ambient tė standardeve tė larta.
   
  Sepse i tillė ėshtė edhe “National Sport Park”, njė nga hapėsirat mė tė mėdha tė kėtij lloji nė Tiranė me njė hapėsirė prej 30 000 metrash katrorė. Tė rinjtė dhe jo vetėm do tė gjejnė atje mundėsi pa fund pėr t’u argėtuar dhe relaksuar. Parku sportiv nė kryeqytet zotėron 2 pishina, 6 fusha tenisi, 2 fusha volejboll plazhi, 1 fushė kalēeto etj.

  Ky ambient pėrfshin sipėrfaqe tė gjera tė gjelbėruara, tė shoqėruara me bar-restorant-piceri pranė gjelbėrimit ose nė ambjentet e brendshme.

Adresa e Biznesit
National Sport Park
Rr. "Siri Kodra", Ish-Uzina Dinamo, Tiranė

123 Pranon keto metoda pagesash