Kurse deri në 90 % në qytetin tënd

Akses ekskluziv tek ofertat më të mira për SPA,
Restorante,Kinema,Klube Sportive,Dyqane etj...

Qyteti:
Emaili:
 

Disa nga partnerët tanë :

Plotėsoni tė dhėnat tuaja pėr tė krijuar llogarinė nė 123
Emėr i Plotė:
Email
Fjalėkalim
 

Ju rezultoni i regjistruar mė parė. Vendosni fjalėkalimin mė poshtė.

 

Qyteti juaj mė i lirė...

 • Si funksionon?

 • Oferta te Kaluara

 • Njoftohu me e-mail cdo dite

  E-maili                   Qyteti
Mos humbisni mė asnjė ofertė ,regjistrohuni tani, ėshtė falas !

123 ėshtė mėnyra mė e lehtė pėr tė pėrfituar ulje marramėndėse cmimesh

                                  Email :       OSE

Shuma: 16000 Lek

Ulje Cmimi 50 %

Ti Kursen Lek16000

Kjo oferte ka mbaruar!

14 Kupone tė porositura!

Oferte e Kaluar:Pėr njė trup tė tonifikuar, 12 seanca tė plota anticelulit te parukeri-estetik “Dea”, 16000L nė vend tė 32000L

Pėr njė trup tė tonifikuar, 12 seanca tė plota anticelulit te parukeri-estetik “Dea”, 16000L nė vend tė 32000L
14500 L
Shiko

Kurs pёr Internet Marketing..

(- 59%)

1700 L
Shiko

Jepini ngjyra pamjes suaj..

(- 51%)

FALAS
Shiko

Kurs pёr Shitje

(- 100%)

FALAS
Shiko

Kurs pёr Internet Marketing..

(- 100%)

 • Pėr njė trup tė tonifikuar, 12 seanca tė plota anticelulit te parukeri-estetik “Dea”, 16000L nė vend tė 32000L

  “Shumė keq! Po nuk i shkon fare! Nuk ka njė pasqyrė nė shtėpi?” Ndoshta i keni dėgjuar komente tė tilla ditėt e fundit. Sidomos pėr ato vajzat e guximshme qė kanė vendosur tė veshin minifundet, pavarėsisht se ndoshta pamja e trupit tė tyre nuk ėshtė shumė e pėrshtatshme pėr sytė qė kėrkojnė finesė dhe bukuri nė momentin qė vishet njė fustan,taka apo njė minifund.
   
  Nė kėto ditė kur dielli dhe retė bėjnė “luftė” me njėri-tjetrin dhe na ėshtė dashur herė tė zhvishemi nė maksimum e herė tė mbėshtillemi nga tė ftohtėt, celuliti vijon tė jetė njė problem i madh pėr tė gjitha femrat, duke bėrė qė jo rrallė tė druhemi kur dalim para asaj tė shkrete pasqyrė. Sepse njė fustan i bukur, nė mos kėrkon njė trup tė dobėt, kėrkon patjetėr njė trup tė tonifikuar e pa celulit.
   
  Estetikė – Parukeri “Dea”, me pėrvojėn e saj 14-vjeēare nė shėrbim, vjen sot me njė ofertė pėr tė gjitha ju qė e ndjeni veten tė pasigurtė me fustanet: 12 seanca tė plota anticelulit. 
  Seancat do tė bėhen tė alternuara midis dy grupeve tė ndryshme: dyshek termik (sauna) qė zgjat 60 minuta, baltė anticelulit, elektroda anticelulit pėr 40 minuta, si dhe masazh anticelulit. 
  Trajtimi do tė bėhet i tillė qė nė njėrėn ditė do tė ketė dyshek termik dhe baltė, ndėrsa dita tjetėr elektroda dhe masazh.
   
  Mbani mend qė estetikė-parukeri “Dea” vjen me njė pėrvojė pune tė gjatė dhe specializime nė Shqipėri dhe Itali. “Dea” aplikon nė shėrbimet e saj produkte gjermane tepėr cilėsore. 

  Njė trajtim i tillė besojmė se do t’ju bėjė tė ndiheni mė mirė dhe mė tė kėnaqura me veten, duke veshur gjithė ē’dėshironi dhe duke dėgjuar me dėshirė thashethemet pas jush.

Adresa e Biznesit
Dea Estetike Parukeri
Rr. "Komuna e Parisit" "Hawai" pranė "Kristal Center" Kulla "A" Tiranė
www.estetikeparukeridea.123.al

123 Pranon keto metoda pagesash